O MNIE

Nazywam się Agata Sikorska. Z wykształcenia i doświadczenia jestem analitykiem finansowym. Prywatnie wiele podróżuję oraz wychowuję wraz z mężem dwójkę dzieci. Postanowiłam zamienić pracę w korporacji na realizację swoich marzeń o otaczaniu się pięknymi przedmiotami. Mam nadzieję, że również i Ciebie przekonam, że nawet mała zmiana może przynieść duży efekt.

Zapraszam do kontaktu. Zarówno jeżeli planujesz kupić tylko jeden produkt, jak i jeżeli jesteś projektantem wnętrz lub właścicielem sklepu. Postaram się odpisać najszybciej jak to możliwe.

NASZA MISJA

Chcemy razem z Wami tworzyć świat koloru i wolności. Bez granic. Chcemy uwalniać myśli i sprawiać aby świat był ładniejszy. Aby to osiągnąć wystarczą małe zmiany. Jesteśmy tu, bo wierzymy, że mała zmiana może przynieść duży efekt. Liczymy, że realizację Waszych pomysłów powierzycie właśnie nam.

Zapewniamy, że produkt, który otrzymacie, powstanie z drewna pozyskanego w sposób odpowiedzialny. Kształtu nadadzą mu nasi ludzie z pasją, a pokryje go warstwa ekologicznego lakieru.

Little Form Studio. Uwolnij wnętrze.

OFERTA

LFS oferuje artykuły meblowe mniejszego formatu, takie jak: nogi do kanap, łóżek, foteli, szaf i innych mebli, a także małe stoliki pomocnicze, gałki, wieszaki. Wszystkie produkty wyróżniają się dobrej jakości starannym wykonaniem oraz ponadczasowym wzornictwem.

NASZA KONCEPCJA

Wierzymy w wolność

Chcemy pomagać uwalniać wnętrza, dlatego to ty decydujesz o kolorze i kształcie produktu.

Wierzymy w piękno

Chcemy tworzyć świat koloru i wolności. Do wyboru 13 kolorów, 4 rodzaje drewna, czyli ponad 300 wariantów kolorystycznych.

Kochamy drewno

Produkt, który otrzymujesz powstaje z drewna pozyskanego w sposób odpowiedzialny. Kształtu nadają mu ludzie z pasją, a pokrywa go warstwa ekologicznego lakieru.

Chronimy naturę

Wspólnie chronimy naturę. Kupując nasz produkt przeznaczasz 5 PLN na sadzenie drzew w Polsce.

JAKOŚĆ WYKONANIA

To co wyróżnia nasze produkty to wysoka jakość wykonania każdego elementu. Począwszy od finalnego produktu, poprzez staranny dobór dostawców (wyłącznie polskich), którzy są w stanie zagwarantować nam towar spełniający restrykcyjne wymogi, głównie w zakresie wykonania i ekologii.

Dodatkowo ważna jest również filozofia działania dostawców, aby była spójna z naszymi wartościami. Nasze projekty wyróżnia jakościowy design oraz szeroka gama wyboru kolorów.

PRODUKT

Produkt, który otrzymujesz powstaje z drewna pozyskanego w sposób odpowiedzialny. Kształtu nadają mu ludzie z pasją, a pokrywa go warstwa ekologicznego lakieru.

WOLNOŚĆ WYBORU

Nasza koncepcja zakłada wolność wyboru. Jeżeli nie znajdziesz gotowego produktu w ofercie 24h to możesz go sobie stworzyć dzięki specjalnym konfiguratorom mebli.

JAKOŚĆ

Natychmiastowa wysyłka

Ponad 200 produktów wysyłamy w ciągu 24h od złożenia zamówienia.

Starannie zapakowane

Spędziliśmy setki godzin po to aby paczka, którą otrzymasz dotarła bezpiecznie i wywołała Twą radość.

Prosty montaż

Tworząc produkt, chcieliśmy aby montaż był prosty dla każdego typu mebli. 99% mebli ma możliwość wymiany nóg w kilka minut. I to jest naprawdę łatwe.

Szybki zwrot

Nie martw się. Zadbaliśmy o to, aby zwrot był szybki i bezstresowy. Komplet do zwrotu otrzymasz w paczce. Pieniądze zwracamy w 24h od otrzymania paczki.